Przednowek-Tour / Efect-Bus – 2 marki, 1 lider

Przednowek-Tour

czyli szybko, tanio i komfortowo do Niemiec, Belgii, Szwajcarii i Holandii

przednowek-tour logoPlanujesz w najbliższym czasie podróż do Niemiec, Belgii, Szwajcarii czy Holandii? Do dyspozycji masz wiele różnych połączeń, ale jeżeli zależy ci na tym, aby dojechać na miejsce wygodnie, terminowo oraz bezpiecznie – z obsługą od drzwi do drzwi, w takim przypadku wybierz ofertę przygotowaną przez firmę przewozową Przednowek-Tour, która posiada w tej branży szerokie doświadczenie i wielu zadowolonych klientów.

Przednowek Efect-Bus – nowoczesna marka

przednowek tour - opinie o busachPrzednowek Efect-Bus – firma działa pod dwoma markami – to usługi skierowane do każdego wymagającego pasażera – do osób dojeżdżających do pracy do Niemiec, Belgii, Szwajcarii i Holandii, do turystów, osób odwiedzających rodzinę czy znajomych, również do grup zorganizowanych. Oferta firmy jest bardzo atrakcyjna, busy, którymi obsługiwane są połączenia, nowoczesne i w pełni wyposażone, kierowcy przeszkoleni, a ceny bardzo atrakcyjne z wieloma dodatkowymi rabatami. To wszystko powoduje, że usługi Przednowek-Tour cieszą się tak dużym powodzeniem. Firma obsługuje 11 województw w Polsce, w tym łódzkie, śląskie, świętokrzyskie, mazowieckie, lubelskie, podkarpackie, małopolskie oraz wielkopolskie, a także większość miast znajdujących się w Niemczech, Belgii, Szwajcarii oraz Holandii, w tym Berlin, Antwerpia, Rotterdam, Amsterdam, Bruksela, Genewa czy Bazylea. Atutem Przednowek Efect-Bus jest fakt, że busy mogą dojechać bezpośrednio do klienta, co powoduje, że obsługa ma miejsce praktycznie od drzwi do drzwi. Wystarczy tylko podać adres, na przykład domowy, pod który ma przyjechać bus, a potem wskazać adres docelowy. Również firma Efect-Bus oferuje swoim klientom możliwość przewozu paczek, dlatego jeżeli chcesz coś dostarczyć na miejsce, również jest to możliwe. W Przednowek Efect-Bus na klientów czekają nowoczesne busy – są one wyposażone w klimatyzację, ogrzewanie, można także korzystać w nich z bezprzewodowego internetu Wi-Fi bez żadnych dopłat oraz oglądać filmy z DVD – w każdym busie do wyboru jest wiele ciekawych tytułów. To wszystko powoduje, że podróżowanie nawet na dłuższych trasach jest wygodne.

Przednowek Tour – opinie klientów

Na uwagę zasługuje też cennik, co powoduje, że opinie o Przednowek Tour są tak bardzo pozytywne. Ceny są konkurencyjne, a dzięki dodatkowym rabatom można płacić za bilety jeszcze mniej. Do dyspozycji są takie obniżki jak 5% za rezerwację i opłatę bilety przez internet, 10% za zakupienie biletu w obie strony, 6 przejazd za 1 złoty przy zakupie 5 przejazdów w ramach Karty Stałego Klienta, a ponadto przygotowano też specjalne obniżki dla grup już od 3 osób. Oczywiście, na zadowolenie pasażerów wpływa także komfort podróżowania razem z Przednowek Tour – opinie są najlepszym potwierdzeniem profesjonalizmu firmy w jej branży i najlepszą rekomendacją dla wahających się jeszcze klientów – można sprawdzić je już teraz na stronach internetowych firmy.

Gdy interesuje cię skorzystanie z usług przewozowych firmy Przednowek-Tour, wtedy możesz już teraz sprawdzić jej aktualne połączenia zaprezentowane na mapce na stronach internetowych do niej należących. Są podane na nich również informacje dotyczące odjazdów z konkretnych miejscowości. Rezerwacja jest możliwa przez internet – to powoduje, że w kilka minut można zarezerwować miejsce dla ciebie na wybranej trasie i danego dnia. W razie pytań pracownicy firmy zawsze pozostają do dyspozycji i służą pomocą.

Zatem jeżeli chcesz dojechać wygodnie, niedrogo i do tego także oszczędzić czas, by nie stać na dworcu i nie dojeżdżać z niego do siebie, wtedy wybierz ofertę firmy Przednowek-Tour – Efect-Bus!