Ściana z pomysłem

Piękne zdjęcia na ścianach – udekoruj wnętrze

Piękne zdjęcia sprawdzają się nie tylko jako tapeta na ekranie telefonu czy komputera, można je też wykorzystać jako tapety do domów i mieszkań. Nowoczesne fototapety to doskonałe rozwiązanie, które pozwala w krótkim czasie odmienić charakter wnętrza.

fototapeta na ścianę pokojuWiele osób pamięta tapety z dawnych lat, które były mało estetyczne, szybko się niszczyły, a ich zerwanie ze ścian sprawiało mnóstwo problemów. W przypadku nowoczesnych fototapet nie trzeba się tego obawiać – są wyjątkowo piękne, estetyczne, łatwe do nałożenia i równie łatwe do zdjęcia. Ich wybór jest na tyle szeroki, że bez problemu można dobrać fototapetę praktycznie do każdego pomieszczenia. Bardzo popularne są zdjęcia rośli, zachodów słońca, wielkomiejskie widoki czy typowe pocztówki z podróży. Ściana z takim widokiem przyciąga spojrzenia i staje się piękną ozdobą każdego wnętrza.

Fototapeta świetnie sprawdzi się w każdym pomieszczeniu – można ją położyć w salonie, sypialni, kuchni czy łazience. To także doskonałe rozwiązanie do dużych przestrzeni biurowych – przestronne ściany dają naprawdę ogromne możliwości aranżacyjne.

Fototapety są wyjątkowo trwałe, wytrzymałe i odporne na zniszczenia i zabrudzenia. Raz położone świetnie wyglądają przez wiele lat – z biegiem czasu nie tracą kolorów, a jeśli się zabrudzą, można je po prostu umyć i nadal będą wyglądały tak samo dobrze, jak tuż po położeniu. Aby fototapeta spełniła swoje zadanie dekoracyjne, powinna być odpowiednio dobrana zarówno do charakteru wnętrza, jak i do jego wielkości.

W niewielkich pomieszczeniach najlepiej sprawdzą się jasne fototapety, które optycznie nieco powiększą wnętrze i dodadzą mu głębi. Szczególnie, jeśli wybierzemy zdjęcie wielkiego miasta czy drogi prowadzącej na łąkę. Taki pomysł sprawi, że pomieszczenie stanie się trójwymiarowe i na pierwszy rzut oka trudno będzie dostrzec, gdzie kończy się pokój, a zaczyna fototapeta.

Więcej informacji znajdziesz na stronie firmy COLORAY Polska – www.coloray.pl